O nás

Spoločnosť FOLBRAND s.r.o. vznikla v roku 2009 spojením viacerých živnostníkov na základe úspešnej dlhodobej spolupráce v oblasti reklamy. Naše skúsenosti sú rokmi overené praxou s lepením reklamných fólií všetkého druhu na rôzne podkladové materiály. Naše služby využívajú najmä výrobcovia reklamy, reklamné agentúry, prenajímatelia reklamných plôch ako aj koncoví zákazníci. Našim cieľom je poskytnúť expresné služby vo vysokej kvalite v čo najkratšom čase za rozumné ceny. Sme k dispozícii aj počas víkendov a sviatkov. Výsledkom našej práce sú tisíce metrov štvorcových polepených plôch, ktorých zlomok prezentujeme v Galérii a Projektoch.

Ponúkame špičkové prevedenie farebných prevlekov automobilov tzv. CARWRAP v širokej farebnej škále, alebo tlačenej reklamy na mieru.

Ponuka našich služieb takisto zahŕňa aj samotnú výrobu reklamy - digitálna tlač na všetky druhy médií od reklamných fólií po veľkoplošné bannerové plachty.

Ďakujeme, že ste našu stránku navštívili a veríme, že ste na nej našli služby, ktoré práve potrebujete a v blízkej budúcnosti aj využijete.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!